Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
6 Ekim 2023 Cuma, 12:52

Tarsus’ta yılın düğününde Büşra ve Burak Taş çifti muradına ererken, kentin tüm meslek Odası Başkanları ve kentin ileri gelenleri ile Taş ve Yılmaz Aileleri ile yakınları bu mutlu gecede buluştu.
 
Metin ve Zehra Yılmaz çiftinin güzeller güzeli kızları Fen Bilgisi öğretmeni Büşra ile Tarsus’un saygın Oda Başkanlarından Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş ve Özlem Taş çiftinin genç ve yakışıklı oğlu, Sınıf Öğretmeni Burak Taş’ın Yunus Kır Düğün Salonundaki düğün törenlerinde genç çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.
 
Taş ve Yılmaz Ailelerinin gelen tüm konuklarla yakından ilgilendikleri Büşra&Burak Taş çiftinin en özel gecesine Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Çamlıyayla Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı, Oda, Dernek ve Kooperatifler ile STK temsilcileri, her iki ailenin akraba, dost ve yakınları katıldı.
 
Geç saatlere kadar devam eden Büşra&Burak Taş çifti, arkadaşları ve yakınları müzik eşliğinde muhteşem düğün gecesinde doyasıya eğlendiler.
 
Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diler, ailelerini tebrik ederiz.
 
AKDENİZ GAZETESİ

 

Aze Tarım