Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
10 Şubat 2024 Cumartesi, 18:13

Tarsus Ticaret Borsası Personelleri, “İŞ’te Sanat” eğitimi alarak, duygu durumu değişikliklerini, takım çalışması ve ilişki kurmada rollerin etkisini sanatsal ifadeler kullanarak anlatmaya çalıştı.
 
İş ve sosyal yaşantımızın yanı sıra ilişkilerde yaşanan sözlü ve yazılı etkileşimin bir ifadesi olan sanatsal ifade ile eğitimin amacı personellerin kendileri ve yaşam alanlarına da etkileşim içinde oldukları rolleri kıyaslama ve ifade etmede başarısı ölçüldü.
 
İş ve sosyal çevrede kendimiz ve etrafımızdakilerin birbirlerine olan tutumlarının ve davranışlarının etkilerini bilmek son derece önemlidir, diyen Tarsus Ticaret Borsası Kurumsal Danışmanı Psikolog Cansu Gürdağlı,  insanların küçük ve geniş gruplar halinde yaşadığını  ve bulunulan roller nedeniyle etkileşimlerin neleri kazandırdığını ve kaybettirdiğini anlattı.
 
İçinde yaşanılan toplumun bir minyatürünü sağlayan İŞ yaşamında bireylerin birbirine olan etkilerini, takım çalışması ile resimlere dökerek atelye çalışması etkinliği ile gerçekleştiren Borsa personelleri eğitimin sonunda kendilerini ve etkilendikleri rolleri, iletişimde kaynaklanan sorunları daha iyi anlama, tanıma ve kendilerini değiştirme, geliştirme fırsatını buldular..

 

İlgili diğer haberler:

Doç. Dr. Özbozkurt ile Dr. Yeşilkuş, Nörostratejik Yönetim Projesini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a Sundu - HABER Tarsus Ticaret Borsası’nı Dijital Platformda 281 Bin Kişi ziyaret etti - HABER Meclis Başkanı Kaya’dan, Kaymakam Akyüz’e ziyaret - HABER Ticaret Bakanlığı’ndan Tarsus Ticaret Borsasına Ödül - HABER Başkan Seçer: “Kümelenme yapalım, sektörleri bir araya getirelim” - HABER Tarsus TSO’da ekonomi mercek altına alındı - HABER Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Tarsus Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz'e ziyarette bulundu - HABER Adana TB, Tarsus TB ile Kardeş Borsa oldu - HABER TEB Çukurova Bölge Müdüründen Ziyaret - HABER Tarsus TSO Yönetimi Tarsus Kaymakamlığına atanan Akyüz’ü ziyaret etti - HABER Tarsus TSO Ticaret Sicili Akademi’ye katıldı - HABER Tarsus Ticaret Borsası Personelleri, “İş’te Sanat” eğitimi aldı - HABER Borsa Meclis Başkanı Murat Kaya, “Tarsus gelecek vaat eden bir kent” - HABER Başkan Şahin’den Tapu Müdürlüğü’ne ziyaret - HABER Başkan Sarı; “Taksici cinayetleri kader olmamalı” - HABER Tarsus Ticaret Borsası Meclisi 2024’ün ilk toplantısını gerçekleştirdi - HABER Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Ocak Ayı Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi - HABER Borsa’da Akreditasyon Ekibi toplantısı - HABER Tarsus TSO kadın girişimcilerle buluştu - HABER Tarsus Gülbahar Group emlak, sigorta ve doğalgaz sektöründe hizmet veriyor - HABER
Aze Tarım
Geleceğin “Yıldız” tenisçileri il birincisi oldular