Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
18 Mayıs 2024 Cumartesi, 09:42

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrif ettiği TOBB’un 80'inci Genel Kurulu M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, TOBB camiası üyelerinin, bürokratların, siyasilerin, Oda-Borsa Başkanlarının, TOBB Delegelerinin, Genel Sekreter ve Yardımcıları ile Akreditasyon Sorumlularının katılımıyla TOBB ETܒde gerçekleştirildi.
 
Tarsus Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, TOBB Delegesi Ramazan Bozdağ, Genel Sekreter Hasan Şanlı ve Genel Sekreter Yardımcısı Ezgi Fındık Güngör, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Genel Kurulu öncesi Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunun ardından TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı TOBB Hizmet Şeref Belgesi  Ödül Toreni’ne katıldılar.
 
Genel Kurulu Değerlendiren Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke, “TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu iş dünyamıza dair taleplerimizi Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın da bulunduğu genel kurulumuzda dile getirdi.
 
Son bir yıl içinde ardı ardına yaşanan üç seçimin iş dünyasını çok yorduğunu genel kurulumuzda aktaran Sayın Cumhurbaşkanımız, 2023'ün Türkiye ekonomisi açısından çok meşakkatli bir yıl olduğunu vurguladı.
 
Genel kurulumuzda ticari ve ekonomi alanında ki taleplerimizi aktaran TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyor, bizde dün olduğu gibi bugün ve yarın da, emek vererek, çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.” İfadelerinde bulundu.

 

Aze Tarım
Gençler, Büyükşehir’le Kendi Bayramlarını Doyasıya Yaşıyor