Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
22 Temmuz 2023 Cumartesi, 14:16

Yeni sezonda 3. Lig 3. Grupta yer alacak olan Tarsus İdmanyurdu, yeni sezon öncesi Nevşehir’de kamp yapacak.
 
Tarsus İdmanyurdu Kulübü Başkanı Cem Kavalcı, yaptığı açıklamada ise “Sezon başında transfer çalışmalarımız kapsamında takımımıza dahil ettiğimiz futbolculardan bazıları ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.
 
Teknik heyetimizin oyun sistemine uymayan ve liste dışında kalan futbolcular ile yollarımızı ayırırken kendilerinin de bu konuda sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarını takip ettik.
 
Yollarımızı ayırdığımız futbolcu arkadaşlarımıza da başarılar diliyor ve kısa sürede olsa takımımıza faydalı olmaya çalıştıkları için teşekkür ediyoruz. Birkaç gün içerisinde sosyal medya hesabımızdan da kamp kadromuzu paylaşacağız.
 
Şunun bilinmesini isteriz ki ayrılıkların para ile hiçbir alakası yoktur. Sosyal medyada bazı haberler çıkmakta bu konuyla ilgili fakat bizden duymadığınız hiçbir habere itibar etmeyiniz. Çoğunluğu Tarsuslu çocuklarımızın oluşturduğu ve Teknik Heyetimizin oyun sistemine göre oluşan bir kamp listesi hazırlandı. Bizim camiamız 100 yıllık bir camiadır. Cumhuriyet ile yaşıt ve Çukurova’nın gözbebeğidir. Bu sebepten kulübümüz üzerinde oluşturulan kirli algılara izin vermeyeceğimizin bilinmesini isterim. Tarsus İdman Yurdu’muz emin ve kararlı adımlarla yoluna devam edecektir
” dedi.
 
Tarsus İdmanyurdu’nun kamp kadrosunda şu isimler yer alacak…

 

Aze Tarım
Mersin'de motosiklet kazası, 2 genç hayatını kaybetti