Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
23 Eylül 2023 Cumartesi, 19:09

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin Tarsus Doğa Parkı içerisinde yaptığı Doğa Kafe, doğayla bütünleşik konseptiyle dikkat çekiyor.
 
Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Doğa Kafe’yi vatandaşlar oldukça beğenirken, özellikle gençler ve öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.
 
Doğa Parkı'na gelenlerin dinlenebileceği bir ortam sunan Doğa Kafe, Tarsus Doğa Parkı'nda hayvanları ziyaret eden ziyaretçiler içinde muhteşem bir alan olarak dikkat çekiyor.
 
Tarsus Doğa Parkı'na gelen ziyaretçilerin dört mevsim dinlenebileceği ve yemek yiyebileceği bir ortam sunan Doğa Kafe, Pazartesi günü hariç haftanın 6 günü hizmet veriyor.
 
Özellikle genç ve öğrenci grupları tarafından da ziyaret edilen Doğa Kafe’de, Berdan nehrinin eşsiz güzellikleri de yakından görülebiliyor.
 
Doğa Kafe’de verilen hizmetin yanı sıra leziz yiyecek ve içeceklerden dolayı memnuniyetini dile getiren ziyaretçiler, Başkan Vahap Seçer’e teşekkürlerini iletiyorlar.

 

İlgili diğer haberler:

CHP Tarsus İlçe Kadın Kollarından Muhtarlara ziyaret - HABER TADEKA’da ‘Uzuncaburç Ayağa Kalkıyor’ Söyleşisi - HABER Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus’ta Ali Menteşoğlu Caddesini Yeniliyor - HABER Büyükşehir’den yine bir ilk: ‘Tarsus Dağ Koşusu’ - HABER Bayram Tatilinde yine en çok Tarsus Doğa Parkı tercih edildi - HABER Büyükşehir ‘Gençlik ve Spor Strateji Çalıştayı’ Gerçekleşti - HABER Sinema Ofisi’nin Desteklediği İlk Film ‘Kesilmiş Bir Ağaç Gibi’ Oldu - HABER Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Tarsus’ta kurban kesim yerleri - HABER Çamlıyayla Karageçit’te Gönüllülerle Birlikte Çevre Temizliği Yapıldı - HABER TADEKA’da “Erken Cumhuriyet Dönemi’nde Çukurova’da Sinema” Söyleşisi - HABER Büyükşehir Belediyesi’nin ‘2. Mersin Robot Kampı-2024” renkli görüntülere sahne oldu - HABER Büyükşehir Belediyesi’nden Tarsus Gaziler Mahallesinde Cadde Yenileme Çalışması - HABER İhsan Kuş turnuvada rakiplerini yenerek şampiyon oldu - HABER Mersin Büyükşehir, Büyük Zaferin 104. yıl dönümünde bir ilke imza attı - HABER Büyükşehir Belediyesi’nin Düzenlediği “2. Mersin Robot Kampı-2024” hazırlıkları tamamlandı - HABER Büyükşehir ve MESKİ Yöneticilerine Yönelik “Etik Söyleşisi” Düzenlendi - HABER Mersin Büyükşehir’in İlaçlama Ekipleri Sahada - HABER Büyükşehir Koordinasyon ve MESKİ Yöneticilerinden, Ali Uyan’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti - HABER Büyükşehir’den hem rehberlik hem de psikolojik destek hizmeti - HABER Soner Yetgin’den Adakoğlu ve Erdal’a Ziyaret - HABER
Aze Tarım