Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
7 Aralık 2023 Perşembe, 20:51

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Çamlıyayla Belediye Başkan a.adayı Serdar Tanrıverdi, talip olduğu göreve gelmesi durumunda Çamlıyayla’nın cazibesini daha da arttıracak projeleri hayata geçireceğini söyledi.
 
Gazetemiz yazı ailesinden Hakan Bulut’a çalışmalarıyla ilgili olarak bilgiler veren Serdar Tanrıverdi, 25 yıl boyunca belediyecilikte ve devlet kademelerinde aldığı görevlerle büyük tecrübe kazandığını ifade etti.
 
Farklı devlet kurumlarında çalışmasının kendisine birçok şey kazandırdığının altını çizen MHP Çamlıyayla Belediye Başkan a.adayı Serdar Tanrıverdi, “Jandarma Genel Komutanlığı ve Adana Çukurova Belediyesi’nde gerçekleştirdiğim hizmetlerin yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi’nde Başkanlık görevinde bulundum. 25 yıllık devlet tecrübesi olan bir kişiyim” diye konuştu.
 
Doğal güzelliği ile özellikle yaz aylarında nüfusu oldukça artan Çamlıyayla’ya yeni hizmetler kazandırmak istediğini kaydeden Serdar Tanrıverdi. “Çamlıyayla’da doğallığı koruyacağız. Betonlaşmayı değil, daha çok çevreci projelerimizi ön plana çıkaracağız.
 
Çamlıyayla’da tarımsal kalkınmanın sağlanması için sulama projelerini çiftçilerimizle buluşturacağız. En önemli hedefimiz termal otel projemiz olacak. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da cazibe merkezi olacak. Gençlerimiz için çalışmalarımız olacak. Çamlıyayla’mız doğal güzellikleriyle, ürünlerinin geniş kesimlere ulaşmasıyla, temiz havasıyla çekim merkezi olacak.
 
Her anı yaşayan bir ilçe konumuna getirmek için kollarımızı sıvadık! Değerli halkımızın destekleriyle çıktığımız bu kutsal yolda, hedefimize ulaşacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

 

İlgili diğer haberler:

Cumhur İttifakı adayı MHP’li Mahmut Tat, Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti - HABER MHP’li Soydan, Çamlıyayla’da vatandaşlarla buluştu - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri İyi Parti Tarsus Belediyesi Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri Memleket Partisi Tarsus Belediye Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri MHP-AK Parti Tarsus Belediye Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri CHP Tarsus Belediye Meclis üyesi aday listesi - HABER ‘Vahap Seçer Bozyazı Seçim Koordinasyon Merkezi’ Coşkuyla Açıldı - HABER Hasan Köse: “Mehmet Yunus Seven’i destekliyoruz” - HABER Haydar Aratekin’den “destek” açıklaması - HABER Soydan: “Mersin’e Çözüm Odaklı Yönetim Modelini Getireceğiz” - HABER Vatan Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayını Tanıttı - HABER Belediye Meclis Üyesi Aday Listeleri Merakla Bekleniyor - HABER ‘Vahap Seçer Seçim Koordinasyon Merkezi’ Açıldı - HABER MHP Büyükşehir adayı Serdar Soydan Tarsus’ta ziyaretlerde bulundu - HABER İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven bir seçim ofisi daha açtı - HABER Başkan Seçer, Tarsus Halkıyla Buluştu - HABER Mehmet Yunus Seven: “Biz birlikte güçlüyüz birlikte kazanacağız” - HABER Mahmut Tat, Ergenekon Mahallesi Semt Pazarında Vatandaşlarla Buluştu - HABER Kocamaz: “Üreticileri 22 Yılda Getirdiğiniz Bu Sefalet Noktasıyla Gurur Duyabilirsiniz” - HABER Ali Boltaç: “Siyasete Değil Hizmete Odaklıyız" - HABER
Aze Tarım