Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
22 Mart 2024 Cuma, 08:42

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Tarsus Ticaret Borsası’nın yaptığı çalışmalar ile devamlı takip edilen ve toplum üzerinde büyük etkiye sahip bir kurum haline geldiğini söyledi.
 
Başkan Hisarcıklıoğlu, gönderdiği kutlama mesajında, Borsa’nın 72. kuruluş yıldönümü münasebetiyle hazırlanan ‘100. Yılımızın Yıldızları Ödül Töreni’ne çok istemesinden dolayı katılamadığını belirterek, “100.Yılımızın Yıldızları Ödül Törenine, nazik davetiniz için teşekkür ediyorum. Aynı tarihte önceden belirlenmiş ve erteleme imkânım olmayan programlarım nedeniyle davetinize icabet edemediğim için beni mazur görmenizi diliyorum” dedi.
 
Tarsus Ticaret Borsası’nın son yıllarda hem ülkemiz, hem kent, hem de üye bazında yaptığı çalışmalardan övgü ile söz eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu “Bugüne kadar izlediği çağdaş stratejilerle ciddi altyapı gelişmeleri sağlayan Tarsus Ticaret Borsamızı takdir ediyor, şahsınızda tüm yönetim kadrosunu ve emeği geçenleri kutluyorum. Tarsus Ticaret Borsamız, yaptığı çalışmalar ile devamlı takip edilen ve toplum üzerinde büyük etkiye sahip bir kurum haline gelmiştir. Bu anlamda ülke ekonomisine ve sosyal hayatına damgasını vurmuş, çok önemli ve güzel değerler, gelenekler oluşturmuştur” ifadesini kullandı.
  
Türk ekonomisinin aydınlık geleceğinin tesisinde Tarsus Ticaret Borsası’nın da önemli bir fonksiyon üstlendiğinin altını çizen Başkan Hisarcıklıoğlu “Ülkemizin ekonomik refahının sağlanmasına yönelik girişimleri ve yazdıkları başarı hikâyeleri, geleceğe olan güvenimizi artırmaktadır. Sizler gibi değerli girişimcilerimizin, Türk ekonomisinin lokomotifi olan özel sektörümüzü geliştirecek kalıcı adımları atma çabalarını takdirle karşılıyoruz. Sizler adına ve sizlerle birlikte yaptığımız çalışmaların, ekonomimizin selameti açısından mantıklı çıkış yolları arayanlar için yol gösterici olmasını diliyor, ödüle hak kazananları kutluyor, şahsınızda seçkin konuklarınız ile Tarsus Ticaret Borsamızın değerli yönetici ve üyelerine, selam ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde sözlerini tamamladı.

 

İlgili diğer haberler:

İskenderun TSO’dan Tarsus TSO’ya ziyaret - HABER Türk Kadınlar Birliği Tarsus Şube Başkanı Figen Aktan, Tarsus Ticaret Borsası ‘nı ziyaret etti - HABER Tarsus Çukurova Uluslararası Havalimanı’nın yapımı tamamlandı - HABER Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı Murat Kaya’dan 19 Mayıs mesajı - HABER Mustafa Teke’den 19 Mayıs mesajı - HABER Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu olağan haftalık toplantısı yapıldı - HABER Metin, Sosyal Güvenlik haftası nedeniyle Borsayı ziyaret etti - HABER TTB Genel Sekreterine, Hizmet Şeref Belgesi Takdim Edildi - HABER Tarsus TB, TOBB'un 80'inci Genel Kuruluna Katıldı - HABER Mustafa Teke, Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Genel Kurulu’na katıldı. - HABER Tarsus TSO TOBB’un 80. Genel Kurulu’nda - HABER Tarsus’ta TAKE kapsamında soya dağıtımı - HABER Borsa Heyeti, Paris ve Brüksel’de İhracat Kapılarını Araladı - HABER Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Teke’den Anneler Günü mesajı - HABER Tarsus’ta Sert Çekirdekli Meyvelerde Rekolte Yüksek, Fiyatlar Düşük - HABER Mersin Deniz Ticaret Odası Başkanı Cihat Lokmanoğlu Tarsus Ticaret Borsası’na nezaket ziyaretinde bulundu. - HABER Tarsus Ticaret Borsası’ndan Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç’a Ziyaret - HABER Litvanya heyetinden MTOSB’ye ziyaret - HABER Murat Kaya: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü yürekten kutluyorum” - HABER Tarsuslu Müteahhitlerden Hazır Betondaki Zamma Protesto - HABER
Aze Tarım
Büyükşehir Sayesinde Yaylacılar ve Üreticiler Rahatladı