Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
20 Mart 2024 Çarşamba, 18:24

Akademi Derneği Başkanı, bilim insanı ve köşe yazarı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı Gençlik Girişimi Programı Sürdürülebilirlik Elçisi ve Akademi Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Yeşilkuş, Mersin İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Kamil Karabörk’ü makamında ziyaret etti.
 
Mersin İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’ün yeni görevinin bölgemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olması temennilerinde bulunan Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Dr. Fatma Yeşilkuşayrıca, E. Tuğgeneral, E. Şam Askeri Ataşesi ve A Haber TV yorumcusu Prof. Dr. Esat Arslan ile gerçekleştirdikleri “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya” ve “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” kitaplarını Mersin İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’e takdim ettiler.
 
Mersin İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, ziyaretleri ve kitap takdimleri sebebiyle genç akademisyenlere teşekkürlerini ileterek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

Aze Tarım
Başkan Seçer, Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi’ni Ziyaret Etti