Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
30 Kasım 2023 Perşembe, 20:57

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Av. Ozan Varal, saha çalışmaları kapsamında Kırklarsırtı, Akşemsettin, Gaziler, Çağlayan, Fevziçakmak, Kemalpaşa ve Fahrettinpaşa Mahallelerinde kahvehane ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.
 
Mesleki hayatında olduğu gibi, bir önceki dönem CHP ilçe başkanlığında da sürekli halkla iç içe olduğunu belirten Av. Ozan Varal, “Değişik renkleri bağrında yaşatan Anadolu’nun küçük bir örneği olan Tarsus’umuzun her noktasında gittiğimiz kahvehanelerde ve esnaflarımızda gördüğümüz sıcak ilgi, değerli halkımıza dokunabildiğimizi ve doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Halkımızın candan ilgisi ve sevgisi ile karşılanmak çok güzel.
 
Bizi birleştiren Tarsus’umuzda bir arada ve huzur içinde yaşamak için biz varız. Bu düşünceyi hayatının her alanında ön planda tutan biri olarak, talip olduğumuz bu onurlu göreve geldiğimiz taktirde bire bir uygulayacağımın sözünü şimdiden veriyorum” dedi.
 
Toplumun her kesimiyle diyalog halinde olduğunu kaydeden Ozan Varal, “Her ortamda #BiziBirleştirenTarsus 'umuzun gelişimi, kalkınması ve huzurlu kent hedefimizi halkımızla paylaşıyoruz. Çünkü paylaştıkça gücümüzün arttığının farkındayız.
 
Sosyal hayatı daha güçlü bir kent oluşturmak, sivil toplum kuruluşlarının daha aktif olabileceği zeminler yaratmak, gençlerimizin enerjilerini yansıtabileceği projeleri hayatın bir parçası olması için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

Aze Tarım
İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy’dan Başkan Veyis Avcı’ya ziyaret