Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
30 Kasım 2023 Perşembe, 20:57

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Av. Ozan Varal, saha çalışmaları kapsamında Kırklarsırtı, Akşemsettin, Gaziler, Çağlayan, Fevziçakmak, Kemalpaşa ve Fahrettinpaşa Mahallelerinde kahvehane ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.
 
Mesleki hayatında olduğu gibi, bir önceki dönem CHP ilçe başkanlığında da sürekli halkla iç içe olduğunu belirten Av. Ozan Varal, “Değişik renkleri bağrında yaşatan Anadolu’nun küçük bir örneği olan Tarsus’umuzun her noktasında gittiğimiz kahvehanelerde ve esnaflarımızda gördüğümüz sıcak ilgi, değerli halkımıza dokunabildiğimizi ve doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Halkımızın candan ilgisi ve sevgisi ile karşılanmak çok güzel.
 
Bizi birleştiren Tarsus’umuzda bir arada ve huzur içinde yaşamak için biz varız. Bu düşünceyi hayatının her alanında ön planda tutan biri olarak, talip olduğumuz bu onurlu göreve geldiğimiz taktirde bire bir uygulayacağımın sözünü şimdiden veriyorum” dedi.
 
Toplumun her kesimiyle diyalog halinde olduğunu kaydeden Ozan Varal, “Her ortamda #BiziBirleştirenTarsus 'umuzun gelişimi, kalkınması ve huzurlu kent hedefimizi halkımızla paylaşıyoruz. Çünkü paylaştıkça gücümüzün arttığının farkındayız.
 
Sosyal hayatı daha güçlü bir kent oluşturmak, sivil toplum kuruluşlarının daha aktif olabileceği zeminler yaratmak, gençlerimizin enerjilerini yansıtabileceği projeleri hayatın bir parçası olması için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

İlgili diğer haberler:

Cumhur İttifakı adayı MHP’li Mahmut Tat, Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti - HABER MHP’li Soydan, Çamlıyayla’da vatandaşlarla buluştu - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri İyi Parti Tarsus Belediyesi Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri Memleket Partisi Tarsus Belediye Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri MHP-AK Parti Tarsus Belediye Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri CHP Tarsus Belediye Meclis üyesi aday listesi - HABER ‘Vahap Seçer Bozyazı Seçim Koordinasyon Merkezi’ Coşkuyla Açıldı - HABER Hasan Köse: “Mehmet Yunus Seven’i destekliyoruz” - HABER Haydar Aratekin’den “destek” açıklaması - HABER Soydan: “Mersin’e Çözüm Odaklı Yönetim Modelini Getireceğiz” - HABER Vatan Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayını Tanıttı - HABER Belediye Meclis Üyesi Aday Listeleri Merakla Bekleniyor - HABER ‘Vahap Seçer Seçim Koordinasyon Merkezi’ Açıldı - HABER MHP Büyükşehir adayı Serdar Soydan Tarsus’ta ziyaretlerde bulundu - HABER İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven bir seçim ofisi daha açtı - HABER Başkan Seçer, Tarsus Halkıyla Buluştu - HABER Mehmet Yunus Seven: “Biz birlikte güçlüyüz birlikte kazanacağız” - HABER Mahmut Tat, Ergenekon Mahallesi Semt Pazarında Vatandaşlarla Buluştu - HABER Kocamaz: “Üreticileri 22 Yılda Getirdiğiniz Bu Sefalet Noktasıyla Gurur Duyabilirsiniz” - HABER Ali Boltaç: “Siyasete Değil Hizmete Odaklıyız" - HABER
Aze Tarım