Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
28 Ocak 2023 Cumartesi, 15:56

Cesim Ercik’in görevinden istifa etmesinin ardından, AK Parti Mersin İl Başkanlığı’na kimin getirileceği siyasi kulislerde merak uyandırdı.
 
Parti genel merkezinden gelen yetkililer, önümüzdeki süreçte il başkanlığına kimin getirilmesi konusunda ön talepleri değerlendiriyor. Bu konuyla ilgili olarak il başkanlığına talip olanların mülakata alındığı bilgisi edinildi.
 
Ozan Vezir, Adem Aldemir, Ali Kahramanlı, Bekir Topçu, Erhan Çontar, İsmail Yerlikaya, İzzeddin Uçan, Kenan Peker, Mehmet Ali Can, Mehmet Ali Eroğlu, Mehmet Özgenç, Orhan Kemal Yüksel, Serdal Kaya, Serkan Tanrıkulu, Zafer Şahin Özturan, Yusuf İzzettin Çetin’in parti il başkanı olmak için müracaatta bulundukları bilgisi alındı.
 

 

İlgili diğer haberler:

Mersin'de en çok veya en en az hangi il'den insanlar yaşıyor? - HABER Mersin İyi Parti’den hemşehri derneklerine ziyaret - HABER CHP’li Ali Mahir Başarır: “Yasalara aykırı bir şekilde doğa ve çevre katlediliyor” - HABER Mersin tatili sırasında mutlaka görülmesi gereken turistik yerler - HABER Mersin AK Parti’de İl Başkanlığı hareketliliği - HABER CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün Mersin’de - HABER Vali Pehlivan, Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi Ticaret A.Ş. yönetim kurulu toplantısına katıldı - HABER Semih Gökayaz: “Tehlikede olan sadece avukatlar değil, hak arama özgürlüğünün kendisidir!” - HABER Mersin Barosu ve 82 İlin Baro Başkanlığı Kur'an-ı Kerim Yakılması Kınadı - HABER Büyükşehir Belediyesi ile yollar kısalıyor, masraflar azalıyor - HABER CHP'li Ali Mahir Başarır: Size de adaletinize de yazıklar olsun! - HABER Gazeteci gözüyle fotoğraflar sergilendi - HABER CHP Milletvekili Aday Adayı Saydam’dan Anamur İlçesine Ziyaret - HABER Başarır: “3 Ocak ruhunu ilelebet taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” - HABER Mersin Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Tarsus’ta toplantı yaptı - HABER Vali Pehlivan’ın Katılımıyla Erdemli İlçemizde Lamas Limonu Hasadı Başlatıldı - HABER Milletvekili Şimşek “Mersin ile ilgili projelere ağırlık verilmeli” - HABER Mersin’de bir zincir marketin kapısına mühür vuruldu, faaliyeti durduruldu - HABER Adana-Mersin arasında tren seferleri 58’den 30’a düşüyor - HABER Başarır: “Kurulacak radar sistemi ülkemizin güvenliğini tehdit edebilir” - HABER
Aze Tarım
Tarsus’ta marketin kasasından hırsızlık yapan şahıs, sonra dönüp alış-veriş yaptı