Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
28 Kasım 2023 Salı, 19:24

Makine Mühendisi Mehmet Özel, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Tarsus Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.
 
Geçmiş dönem ilçe başkanları arasında yer alan ve 2004 ile 2014 yıllarında da Tarsus Belediye Başkanlığı’na aday olan Mehmet Özel, ilçe binasında basın toplantısı düzenledi.
 
İlçe Başkanı Selahattin Şahin, yöneticiler ve partililerin katıldığı toplantıda konuşan Mehmet Özel, “CHP’li olmak bir gurur ve onur meselesidir. Çünkü bu partinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür. Partide bir değişim rüzgarı esiyordu. Bu da 4-5 Kasım tarihlerinde gerçekleşti ve Genel başkanlığımıza sayın Özgür Özel seçildi. Bizlerde Ankara’daydık. Bizler ön seçim istiyoruz” dedi.
 

 

İlgili diğer haberler:

Cumhur İttifakı adayı MHP’li Mahmut Tat, Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti - HABER MHP’li Soydan, Çamlıyayla’da vatandaşlarla buluştu - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri İyi Parti Tarsus Belediyesi Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri Memleket Partisi Tarsus Belediye Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri MHP-AK Parti Tarsus Belediye Meclis üyeliği aday listesi - HABER 31 Mart 2024 yerel seçimleri CHP Tarsus Belediye Meclis üyesi aday listesi - HABER ‘Vahap Seçer Bozyazı Seçim Koordinasyon Merkezi’ Coşkuyla Açıldı - HABER Hasan Köse: “Mehmet Yunus Seven’i destekliyoruz” - HABER Haydar Aratekin’den “destek” açıklaması - HABER Soydan: “Mersin’e Çözüm Odaklı Yönetim Modelini Getireceğiz” - HABER Vatan Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayını Tanıttı - HABER Belediye Meclis Üyesi Aday Listeleri Merakla Bekleniyor - HABER ‘Vahap Seçer Seçim Koordinasyon Merkezi’ Açıldı - HABER MHP Büyükşehir adayı Serdar Soydan Tarsus’ta ziyaretlerde bulundu - HABER İyi Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven bir seçim ofisi daha açtı - HABER Başkan Seçer, Tarsus Halkıyla Buluştu - HABER Mehmet Yunus Seven: “Biz birlikte güçlüyüz birlikte kazanacağız” - HABER Mahmut Tat, Ergenekon Mahallesi Semt Pazarında Vatandaşlarla Buluştu - HABER Kocamaz: “Üreticileri 22 Yılda Getirdiğiniz Bu Sefalet Noktasıyla Gurur Duyabilirsiniz” - HABER Ali Boltaç: “Siyasete Değil Hizmete Odaklıyız" - HABER
Aze Tarım
2023 Aratos Ödülleri Dr. Halil Atılgan ve Doç. Dr. Ali İhsan Ökten'in oldu