Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
5 Aralık 2023 Salı, 14:00

İyi Parti Tarsus İlçe Başkanı Av. Burak Özdil, parti genel merkezinin yerel seçimler ile ilgili aldığı karar üzerine kamuoyuna açıklamada bulundu.
 
Burak Özdil’in açıklaması şöyle:
 
Sevgili Tarsuslu hemşehrilerim, 04.12.2023 Genel İdare Kurulumuz’dan oy çokluğu ile yerel seçimlere kendi adayımızla girme kararı alınmıştır. Bunu siz tüm Tarsus’a müjdelemek isteriz.
 
İkili çekişmenin, kötü ile daha kötüsü arasında kalınmışlığın  çaresi olmaktan gurur duyuyoruz. Bir  tarafta kırk senedir  aynı yüzler , diğer tarafta kabilecilik savaşlarının arasında  sıkışan vatandaşlar bizi çok iyi anlayacaktır.
    
Tarsus sanki belirli siyasetçilerin tekeline geçmiş, kendilerinden başka kimse irade sahibi olmasın telaşındalar. Biz ise 3. yol olarak size tercih hakkı sunacağız. Bu yol herkese eşit mesafe, eşit hizmet ve sizlerin hakkını yine sizlere sunacak bir yoldur.
   
İYİ Parti, yerel seçimlerde ovasından, dağına tüm Tarsus’ta baştan aşağıya çözüm odaklı, iletişimi yüksek, her an sizlerin içerisinde Yerelde İktidar olacaktır.
    
Belediye Başkan Adayımız, Belediye Meclis Üye Listemiz, İlçe Yönetimimiz ile sizlere hizmet vermek için heyecan içindeyiz. Sizleri 3. Yol İyi Parti Yerel İktidarına davet ediyor, Allah’a emanet ediyoruz.”

 

Aze Tarım
Boroğlu’ndan “5 Aralık Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı Tanınmasının” yıl dönümü açıklaması