Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
20 Ocak 2023 Cuma, 18:32

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Meclisi üyesi, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, partisinin Tarsus ilçe örgütünü ziyaret etti.
 
CHP Mersin Milletvekili-PM üyesi Ali Mahir Başarır ile birlikte ziyaretini gerçekleştiren Ahmet Akın, İlçe Başkanı Av. Ozan Varal ve partililer tarafından karşılandı.
 
İl Başkanı Koral Ömür’ün de hazır bulunduğu ziyarette gündeme ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Ahmet Akın, “Zor bir dönemden geçiyoruz, ama az kaldı. Yaklaşan seçimlerin yapıldığı gece burada hepiniz mutluluk gözyaşları dökeceksiniz” dedi.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 6’lı masanın oluşmasında büyük emek harcadığını hatırlatan Ahmet Akın, “Genel Başkanımız, Türkiye’nin birleştirici gücü. Bizler sayın Genel Başkanımızı, Cumhurbaşkanı adayı olarak görmek istiyoruz.
 
Seçime gideceğiz ve seçimi kazanacağız. Ali Mahir Başarır gibi hak, hukuk, adaleti savunan milletvekili sayımız artacak. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız fark yaratıyor. Gelinen noktada her türlü manipülasyonları yapabilirler, buna dikkatli olmak zorundayız. Türkiye’nin %70’ini enerji yoksulu yapan beceriksiz bir iktidar var. Önce 20230’lara, ardından 2050’lere bu ülkeyi taşıyacak enerji politikaları ortaya koyuyoruz.
 
İnsanlarımızın aklıyla oynuyorlar, milleti borçlandırarak ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar” dedi.

 

Aze Tarım