Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
18 Kasım 2023 Cumartesi, 10:30

Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus Belediye Başkan a.adayı Av. Ozan Varal, “Bizi birleştiren güzel kentimizi geleceğe taşıyacak çalışmaları gerçekleştireceğiz” dedi.
 
CHP’li Ozan Varal, çalışmaları kapsamında Türkiye Emekliler Derneği Tarsus Şube Başkanı Arif Kılınç ve çalışma arkadaşlarını, Tarsus Yeni Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Bektaş Aslan ve Kooperatif yöneticilerini, Mersin Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Tarsus Temsilcisi Erhan Şahin ve Tarsus Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Umay Kolay’ı ziyaret etti.
 
CHP Tarsus Belediye Başkan a.adayı Av. Ozan Varal, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, “Kadim kent Tarsus, muhteşem havası, geniş toprakları, ulaşım kolaylığı, bereketiyle, farklı kesimlerden yüzbinlerce insanımızın kardeşçe yaşadığı bir yerdir.
 
Bizleri bir arada tutan, birleştiren en önemli unsurdur Tarsus.
 
Bu kent kadar değerli olan insanlarımızın hak ettikleri şekilde yaşamaları, eksik gördüğümüz hizmetlere kavuşmaları, yarınlarımız olan çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakabilmek adına bu onurlu göreve talip oldum.
 
Avukatlık mesleğimin yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşunda yönetici olarak görevlerde bulundum. 4 yıl CHP Tarsus İlçe Başkanlığı yaptım. Sürekli olarak halkın içinde, halkla birlikte olan bir kişiyim. Emeklilerimizin neler istediğini, esnaflarımızın beklentilerini yakinen bilmekteyim” dedi.
 
Türkiye Emekliler Derneği Tarsus Şube Başkanı Arif Kılınç’ın emeklilerin özellikle barınma konusunda sıkıntı çektiklerine vurgu yapması üzerine konuşan Av. Ozan Varal, “Yüksek enflasyon nedeniyle emeklilerimiz gerçekten zor günler yaşıyor. Kirada oturan birçok emeklimizin olduğunu biliyoruz. Emeklilerimize ve dar gelirli yurttaşlarımıza yönelik uygun koşullarda yaşam alanları oluşturacağız. Konut ihtiyacı karşılanacaktır. Bu konuyla ilgili projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.
 

 

İlgili diğer haberler:

Tarsus CHP’de 11 Belediye, 55 Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yapıldı - HABER Ozan Varal'dan ZİÇEV Tarsus Şubesi'ne Ziyaret - HABER Belediye Meclis üyesi a.adayı Murat Çeliker’den ziyaret - HABER Serdar Tanrıverdi: “Çamlıyayla’ya yepyeni projeler kazandıracağız” - HABER Tarsus’ta muhtarlıklara aday olan kadınlardan örnek davranış - HABER Selami Kızılaslan: “Amacımız engelsiz bir Tarsus yaratmaktır” - HABER İyi Partili Burak Özdil’den “Hür ve Müstakil Seçim” açıklaması - HABER Dr. Vedat Günyar’ın “İlk Adım Sergisi” büyük ilgi gördü - HABER MHP a. adayı Şevket Can, Sivaslılar Derneği’ne konuk oldu - HABER Ozan Varal: “Kalplerimizde engel olmadığı sürece başaramayacağımız iş yoktur” - HABER Melisa Günaştı Yanat, CHP’den Tarsus Belediye Başkanlığına a.adayı oldu - HABER Haydar Aratekin Tarsus Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığını Açıkladı - HABER Ozan Varal: "Bizi birleştiren Tarsus’umuzda bir arada ve huzur içinde yaşamak için biz varız” - HABER Celal Tezel CHP’den belediye meclis üyesi a. adayı olmak için başvuruda bulundu - HABER Doğum Uzmanı Doktordan Dünyada İlk, Türkiye’ye İse Örnek Olacak Çalışma - HABER M. Habip Ekmekçi, Tarsus Belediye Başkanlığına aday adayı oldu - HABER Murat Çeliker, Tarsus Belediye Meclis üyeliğine a. adayı oldu - HABER Mehmet Özel, CHP’den Tarsus Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı - HABER Selami Kızılaslan, CHP’den Tarsus Belediye Meclis üyeliğine a. adayı oldu - HABER CHP’li Ali Boltaç: “Tarsus'un makus talihini değiştireceğiz” - HABER
Aze Tarım
Necdet İnandioglu vefat etti