Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
4 Ocak 2023 Çarşamba, 14:49

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili A. Adayı Mehmet Saydam, Mersin’in Anamur ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
CHP Milletvekili A.Adayı Saydam ziyaretleri kapsamında ilk olarak partililerle bir araya geldi. CHP Anamur ilçe başkanlığında partililerle görüşen Saydam, burada çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Projeleri hakkında bilgiler veren Saydam, partililerden destek beklediğini söyledi.
 
Programa, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, İl Başkan Yardımcısı Seyfettin Ankay, Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç, Gençlik Kolları Başlanı Nail Ünlü ve partililer katıldı.
 
CHP’NİN TARIM POLİTİKASINI ANLATTI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili A. Adayı Mehmet Saydam, daha sonra Anamur Ziraat Odası Başkanı A. Şeref Gümüş'ü ziyaret etti. Saydam, “Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş'e nazik karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederim. Üreticilerin sorunları ve çiftçilerin sorunlarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. CHP’nin tarım politikası bu ülkenin çiftçilerine rahat bir nefes aldıracak” dedi.
 
İlçede faaliyet gösteren yerel basın mensuplarını da ziyaret eden Saydam, gazetecilerle görüş alışverişinde bulundu. Saydam, seçim döneminde basının önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi.
Ziyaretlerde ayrıca, muz ve çilek üreticileri ile esnafın sorunlarına değinildi.
Saydam, Anamur'da ziyaret ettiği yerlerde ilgi ve alaka gösteren herkese destekleri nedeniyle teşekkür etti.

 

İlgili diğer haberler:

Mersin'de en çok veya en en az hangi il'den insanlar yaşıyor? - HABER Mersin İyi Parti’den hemşehri derneklerine ziyaret - HABER CHP’li Ali Mahir Başarır: “Yasalara aykırı bir şekilde doğa ve çevre katlediliyor” - HABER Mersin tatili sırasında mutlaka görülmesi gereken turistik yerler - HABER Mersin AK Parti’de İl Başkanlığı hareketliliği - HABER CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün Mersin’de - HABER Vali Pehlivan, Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi Ticaret A.Ş. yönetim kurulu toplantısına katıldı - HABER Semih Gökayaz: “Tehlikede olan sadece avukatlar değil, hak arama özgürlüğünün kendisidir!” - HABER Mersin Barosu ve 82 İlin Baro Başkanlığı Kur'an-ı Kerim Yakılması Kınadı - HABER Büyükşehir Belediyesi ile yollar kısalıyor, masraflar azalıyor - HABER CHP'li Ali Mahir Başarır: Size de adaletinize de yazıklar olsun! - HABER Gazeteci gözüyle fotoğraflar sergilendi - HABER CHP Milletvekili Aday Adayı Saydam’dan Anamur İlçesine Ziyaret - HABER Başarır: “3 Ocak ruhunu ilelebet taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” - HABER Mersin Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Tarsus’ta toplantı yaptı - HABER Vali Pehlivan’ın Katılımıyla Erdemli İlçemizde Lamas Limonu Hasadı Başlatıldı - HABER Milletvekili Şimşek “Mersin ile ilgili projelere ağırlık verilmeli” - HABER Mersin’de bir zincir marketin kapısına mühür vuruldu, faaliyeti durduruldu - HABER Adana-Mersin arasında tren seferleri 58’den 30’a düşüyor - HABER Başarır: “Kurulacak radar sistemi ülkemizin güvenliğini tehdit edebilir” - HABER
Aze Tarım
Mersinliler Kuvayı Milliye Destanı’nı Yeniden Yaşadı