Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
25 Ocak 2023 Çarşamba, 08:37

BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Tarsus İlçe Başkanı Av. Ali Atay, partilerinin 30.’ncu kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku içinde çeşitli etkinliklerle kutlayacaklarını söyledi.
 
BBP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ali Atay, “Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu liderliğinde 29 Ocak 1993 yılında kurulan Büyük Birlik Partisi'nin bu yıl kuruluşunun 30. yıl dönümünü... Unutulmaz Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nu partimizin kuruluşunun 30.’ncu yıldönümü nedeniyle bir kez daha rahmetle, minnetle ve şükranla yad ediyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun” dedi.
 
BBP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ali Atay, “Bu vesileyle, 30 yıllık süreç içinde samimi bir şekilde, inançla, imanla, fedakarlıkla, partimizde, Alperen Ocakları’nda, Kadın Kolları’mızda görev yapan, ağabeylerime, arkadaşlarıma ve kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.
 
Bizler herkese adalet, aleme nizam ve en önemlisi de İ'lâ-yı Kelimetullah için yola çıkmış olan Alperenleriz. Bugüne kadar bu amaç ve gaye ile siyaset yaptık bundan sonra da aynı amaç doğrultusunda siyaset yapmaya devam edeceğiz.
 
Sevdamız Türkiye, Hedef 2023 parolasıyla Tarsus İlçe Teşkilatı olarak Tarsus'ta Vakit Birlik Vakti diyoruz. 2023 ve 2024 seçimleri ilçemizde Büyük Birlik Partisi’'nin şahlanış yılı olacak” ifadelerini kullandı.

 

Aze Tarım