Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
12 Şubat 2024 Pazartesi, 15:22

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersinlilerle bir arada olmak, talep ve istekleri vatandaşın ağzından dinlemek için gerçekleştirdiği gezilerine devam ediyor. Bu kapsamda Sayapark AVM’yi ziyaret eden Seçer, vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Seçer’e gezisinde; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişehir İlçe Başkanı Toprak Çalışkan, Yenişehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuray Emre ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları eşlik etti.
 
Gezisi sırasında ailesi veya sevdikleriyle vakit geçiren 7’den 70’e tüm Mersinlilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Seçer, vatandaşlarla bol bol sohbet etti, gelen talepleri de çalışma arkadaşlarına not aldırdı. AVM’deki işletmelerde çalışan vatandaşlarla da bir araya gelen Seçer, her birine kolaylıklar diledi. Özellikle çocukların sevgi gösterisinde bulunduğu Seçer, onlarla tek tek sohbet edip fotoğraf çektirdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından AVM’de kurulan Üretici Kadın Stantları’nı ziyaret ederek kadınlarla sohbet eden Seçer, Büyükşehir’in Mum Yapım Atölyesi’nde de çocuklarla bir araya geldi.
 
Mersinlilerden Seçer’e tam destek: “Şüpheniz dahi olmasın bizim belediye başkanımız sizsiniz” Başkan Seçer’in yeniden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olmasını sevinçle karşıladıklarını söyleyen vatandaşlardan biri, “Şüpheniz dahi olmasın bizim belediye başkanımız sizsiniz” derken, diğer bir vatandaş da, “Sizden çok memnunuz. Sizden başkasını istemiyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Seçer’e çalışmalarında kolaylıklar dileyen bir başka vatandaş ise Seçer’in sonuna kadar destekçisi olduklarını vurgularken, adaylığı için de tebrik etti.
 
“Mersin sayenizde hak ettiğini buldu”
 
Büyükşehir’in Çölyak hastalarına yönelik düzenli olarak gerçekleştirdiği Glütensiz Gıda Kolisi desteğinden yararlandıklarını söyleyen bir vatandaş da, “Glütensiz ekmekler için binlerce kez teşekkür ederiz. Eşim Çölyak hastası. Düzenli koli geliyor. Geçtiğimiz haftalarda yaptınız Glütensiz Piknik’e de geldik. Umarım kazanırsınız” dedi. Seçer’i çok sevdiğini söyleyen gençlerden biri ise, “Çok teşekkür ederiz, emeklerinize sağlık. Mersin sayenizde hak ettiğini buldu” diyerek Büyükşehir’in gençlere yönelik hizmet ve desteklerinden çok memnun olduklarını söyledi.
 
Moto kuryelerden Seçer’e yol teşekkürü
 
AVM’de moto kurye olarak görev yapan bir vatandaş ise, “Yollar mükemmel olmuş. Çok teşekkür ederiz başkanım” derken bir başka moto kurye de “Biz akşama kadar yollardayız, yollar on numara olmuş” diyerek Seçer’e teşekkür etti. Ziyarette deprem bölgesinden Mersin’e gelip yerleşen vatandaşlarla da bol bol sohbet eden Seçer, hallerini hatırlarını sordu, Büyükşehir olarak kendileri için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Vatandaşlar ise “Bize çok yardımcı oldunuz, çok teşekkür ederiz. Umarım kazanırsınız. Ben inanıyorum kazanacağız” diyerek desteklerinden ötürü Seçer’e teşekkür etti.

 

İlgili diğer haberler:

‘Vahap Seçer Aydıncık Seçim Koordinasyon Merkezi’ Açıldı - HABER Başkan Seçer, Aydıncık Kurs Merkezi’nde Eğitim Gören Öğrencilerin Aileleriyle Buluştu - HABER Başkan Seçer, Gülnar-Bir Derneği’nin ‘Arabaşı Yemek Etkinliği’ne Katıldı - HABER Başkan Seçer, Gülnar Ve Mut Kurs Merkezlerinde eğitim gören öğrencilerin aileleriyle buluştu - HABER Kadınlar, Ata Mirasını Yerinde Görüp, Geçmişe Yolculuk Yaptı - HABER Büyükşehir Üretimi Desteklemeye, Üretici Doğduğu Yerde Doymaya Devam Ediyor - HABER Yaş almış vatandaşlar, Büyükşehir’le aktif ve sosyal kalıyor - HABER Başkan Seçer, Büyükşehir’in Öğrencilerinin Yarışma Heyecanına Ortak Oldu - HABER Lise Öğrencileri Çevre Kirliliğini Deneyimleyerek Öğreniyor - HABER Emekli Evi Üyeleri ‘Beslenme ve Yaşlılık Psikoloji’ Konularında Bilgilendirildi - HABER Kariyer Merkezi Dijital Dönüşüm Çağına Destek Oluyor - HABER Büyükşehir, 3. Çevre Yolu’nu Üniversite Caddesi’ne bağlıyor - HABER Seçer’den Kente Spor Tesisleri ve Saha Müjdesi - HABER Sahipsiz Yaralı Kediyi Büyükşehir’in Veterinerleri İyileştirdi - HABER Mersin’de Yoğun Yağışlar Olumsuzluk Yaratmadı - HABER Halkkent Çocuk Gelişim Merkezi’nde Sevgi Dolu Etkinlik - HABER Büyükşehir, Vatandaşları Sevgililer Günü’nde de yalnız bırakmadı - HABER Büyükşehir’in Üretici Kadınları 14 Şubat İçin Buluştu - HABER Huzurkent’te Üretici Ürünlerini Artık Daha Rahat Taşıyor - HABER Başkan Seçer, Çilek Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu - HABER
Aze Tarım