Mersin'deki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?
1 Eylül 2023 Cuma, 14:46

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 – 24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin afişi yayınlandı.
 
Afiş,  bir yandan yönetmenlerin değişen bakış açılarını, bir yandan da izleyicinin çeşitliliğini sembolize ederken; insan gözü ve objektif arasında köprü kurarak, sizleri dünyayı yepyeni bir biçimde algılamaya davet ediyor. Yapay zeka kullanılarak üretilen afiş, grafik tasarımcı Emre Koç imzası taşıyor.
 
30. yılına ulaşmanın heyecanıyla seyirciyle buluşacak olan Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde bu yıl da, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, Belgesel Film Yarışması, Uluslararası Kısa Film Yarışması, Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması ve Adana Kısa Film Yarışması bölümleri yer alacak.
 
Festival kapsamında ayrıca; dünya sinemasından seçkiler, özel gösterim bölümleri, belgesel gösterimleri, söyleşiler, atölye çalışmaları, sinema sempozyumu ve sergiler de yer alacak.

 

İlgili diğer haberler:

İyi Parti’li Kocamaz: “ Tasarruf ilk önce saray ve çevresinden başlamalıdır” - HABER MESKİ’den kamuoyuna açıklama - HABER Karekodlu plaka uygulaması Mersin'de tanıtıldı - HABER Başkan Sarı “Ahilik insan odaklı ticaret ahlakının özüdür” - HABER CHP’nin 100. Kuruluş yıl dönümü Mersin’de törenlerle kutlandı - HABER MESKİ, Yağmursuyu Izgara Temizliği Çalışmalarına Tüm İlçelerde Devam Ediyor - HABER Vali Pehlivan Başkanlığında, Kamu Hizmetleri Ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi - HABER 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin Afişi Yayınlandı - HABER Vali Pehlivan Başkanlığında, Kamu Hizmetleri, Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi - HABER MESKİ, Gözne Paket Atıksu Arıtma Tesisini Devreye Aldı - HABER CHP Mersin İl Başkanı Ömür, Anamur İlçe Kongresi’ne Katıldı - HABER Mersin Gazeteciler Cemiyeti heyeti Tekirdağ’da - HABER Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Emre Celal Gül Oldu - HABER MGC “Basın Özgürlük Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı - HABER MESKİ, Otomasyonlu Klorlama Sistemi’ni Hayata Geçiriyor - HABER Bedrettin Gündeş, Saygı Öztürk’e konuştu - HABER Mersin genelinde mobil kesim üniteleri ve mezbahaların adresleri neresi? - HABER CHP Milletvekili Gülcan Kış’tan Tarsus İlçe Örgütüne Ziyaret - HABER 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Mersin’de coşku ile kutlandı - HABER MESKİ, Çeşmeli Paket Atıksu Arıtma Tesisi Çalışmalarına Devam Ediyor - HABER
Aze Tarım